Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

#JūrmalasGarša - Ziemas gastro valdzinājums

Jūrmalas restorāni ziemas sezonā piedāvā īpaši veidotu ēdienkarti no sezonāliem un svaigiem produktiem, kas iepriecinās katru gardēdi un garantēs neaizmirstamu garšu ceļojumu. Labāko restorānu šefpavāri solās īpaši  parūpēties par to, lai Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks Jums paliktu neaizmirstamā gastronomiskā ceļojuma atmiņā un garšas kārpiņas tā vien dancotu, atceroties  gardos ēdienus!  Piedāvājam papildināt  svētku maltīti mājās, izmantojot kādu no 5 Jūrmalas labāko restorānu šefpavāru Receptēm, atkārtojot burvīgos krāsu un garšu salikumus!

Novēlam Jums gaišus un sirsnīgus Ziemassvētkus! 

Izgaršo Jūrmalu ziemā!

 

 

 

Restorāns "Majorenhoff"

Šajā Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laikā, restorāna "Majorenhoff" komanda ir īpaši parūpējusies, lai katrs klients apmeklējuma laikā sajustos kā īpaši gaidīts un lolots viesis! Gan īpašā svētku atmosfēra pie galdiņiem, gan speciāli gadu mijas  izveidotā īpašā svētku ēdienkarte, kurā ir padomāts par katru sīkumu! Nāciet un izbaudiet - garšas kārpiņas pateiks Jums lielu paldies!

Recepte

 

Restorāns "Kompots"

Izbaudiet pusdienas vai vakariņas īpašā Svētku noskaņā restorānā kompots. Te jūs gaida mājīga atmosfēra, mazliet pompozajā interjerā. Restorāns īpaši lepojas ar savām  gaisīgajām kūkām u gardo kafiju kā punktiņš uz "I"pēc gardas maltītes.

RECEPTE

Restorāns "Choice Jūrmala"

Restorāns "Choice Jūrmala" mājvietu radis pašā Jūrmalas sirdī, blakus vienam no populārākajiem gājēju ceļiem uz jūras krastu. Vien 100 metri un jūs esat smilšainajā pludmalē. Šī vieta vienmēr jums asociēsies ar modernu "Urban" stila gaisotni un svaigiem sezonāliem produktiem, kas nākuši no vietējām saimniecībām.

RECEPTE

Restorāns "Jūrmala"

Klasika vienmēr būs modē!  Hotel Jūrmala SPA restorāna  "Jūrmala" šefpavārs rūpīgi seko līdzi, lai ēdienkartē vienmēr būtu  sezonai un mūsdienu tendencēm atbilstošs klāsts.  Ēdienkartē iekļauti Eiropas virtuvei raksturīgi, izsmalcināti un veselīgi ēdieni ikviena gaumei. Arī svētku noformējums veidots atturīgā, bet elegantā stilā ar mierīgu fona mūziku. Apkalpojošais personāls klusi un neuzbāzīgi Jūs apkalpos, netraucējot baudīt svētku maltīti, vienalga kas tas būtu, lietišķas pusdienas, bankets vai intīma tikšanās divatā! 

 

RECEPTE

 

Restorāns "Laivas"

Restorāns "Laivas" - brīnisķīgs skats uz aizsalušo Lielupi un Lielupes dzelceļas tiltu. Kas var būt labāks par šo! Garda maltīte un burvīgs skats uz vienu no lielākajām Latvijas upēm  netālu no ietekas jūrā! Ziema vai vasara - skats uz ūdeņiem vienmēr nomierina, ļaujot izbaudīt mirkli atpūtas mūždien skrejošajā ikdienā!

RECEPTE