Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Pirmklasnieku brīvlaiks Jūrmalā: piedzīvojumi visai ģimenei!

Latvijā pirmklasniekiem februārī ir nedēļu garš skolas papildbrīvlaiks. Atklājiet Jūrmalas piedāvājumus ģimenēm ar pirmklasniekiem - Līvu Akvaparks, Spa atpūta, kino, gardas pusdienas un pastaigas gar jūru. Izbaudiet  ziemas skaistumu Jūrmalā! Gleznainā kūrortpilsēta ziemā piedāvā neskaitāmas aktivitātes, kas iepriecinās gan mazus, gan lielus.

 

Ūdens atrakcijas un spa atpūta Jūrmalā

Skolas bērniem Jūrmalas Līvu Akvaparks ir ideāla vieta, kur atpūsties un izklaidēties kopā ar ģimeni. Bērni varēs izbaudīt aizraujošos ūdens slidkalniņus, rotaļu laukumus un baseinus, bet vecāki - relaksēties pirts kompleksā vai burbuļvannās un baudīt spirdzinošus kokteiļus ūdens bārā.

Jūrmalas spa viesnīcas piedāvā plašu atpūtas un relaksācijas pakalpojumu klāstu. Ļaujieties profesionālu masieru rokām, atpūtieties saunās un burbuļvannās vai izbaudiet mierīgu atmosfēru. Lielupe by Semarah Hotels  ,  Hotel Jūrmala SPA un Baltic Beach Hotel & SPA ir speciāli piedāvājumi ne tikai ģimenēm, bet arī sagatavotas īpašās bērnu spa programmas. Paralēli spa centra apmeklējumam varēsiet nobaudīt arī gardu maltīti viesnīcas restorānā vai pasēdēt lobby bārā, kamēr mazākie bērni rotaļāsies bērnu atpūtas istabā.

 

Aizraujošs kino visai ģimenei

Kino “Star Cinema Jūrmala"  atpūtas centrā Korso Jūrmalā piedāvā aizraujošas filmas visai ģimenei. Izbaudiet 3D kino vai noskatieties kādu jaunu animācijas filmu kopā ar saviem bērniem. Šis būs unikāls piedzīvojums, jo zālē ir tikai 13 sēdvietas – jutīsieties gluži kā privātajā kinozālē.

 

Jūrmalas kafejnīcas vilina ar gardiem našķiem

Jūrmalas mājīgās kafejnīcas piedāvā plašu ēdienkarti un gardu ēdienu visām gaumēm. Atradīsiet ēdienus no visas pasaules tradicionālajām virtuvēm, savukārt bērnu garšu kārpiņas palutinās daudzveidīgais Jūrmalas picēriju piedāvājums

Ja esat desertu cienītājs, noteikti apmeklējiet Jūrmalas konditorejas, kur Jūs gaida daudzveidīgs desertu klāsts un visplašākā kafiju izvēle.  Īpaši piedāvājumu novērtēs tie, kam mīļi augu pieni vai cigoriņu kafija, savukārt,  Jūsu pirmklasnieks noteikti pateiks paldies par gardajiem kārumiem!

 

Pastaiga gar jūras krastu un ledus krāvumi Jūrmalā

Pēc spa apmeklējuma un pusdienu maltītes neaizmirstiet aiziet līdz jūrai un apskatīt skaistos ledus krāvumus, kas veidojas ziemas mēnešos. Šī ir lieliska iespēja iepazīt dabas brīnumus un izbaudīt mierīgu pastaigu gar jūru.

Jūrmala ir ideāla vieta, kur pavadīt ziemas brīvlaiku kopā ar ģimeni. Šī pilsēta piedāvā plašu aktivitāšu klāstu katrai gaumei un ikviens atradīs sev ko aizraujošu. Nepalaidiet garām lielisko iespēju atpūsties Jūrmalā!