Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. februāra atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Rudens ekskursijā ar klasi uz Jūrmalu

Rudens ir atkalsatikšanās laiks ar klasesbiedriem. Pavadiet laiku ārpus skolas jautri, kopā ar klasi dodoties ekskursijā uz Jūrmalu: izmēģiniet spēku un veiklību piedzīvojumu trasēs, piedalieties orientēšanās spēlēs un iepazīstiet pilsētu, uzziniet Raiņa un Aspazijas mīlestības stāstu, uzkāpiet 42 metrus augstajā ūdenstornī, izstaigājiet purvus ar īpašajām purva kurpēm un, protams, neaizmirstams klases foto pie Jūrmalas burtiem pludmalē.

Interesantākie piedāvājumi:

 Skolēnu ekskursiju ceļvedis Jūrmalā 2023

Izmēģiniet spēku un veiklību piedzīvojumu trasēs

Sajūtiet komandas garu un drauga izpalīdzīgo roku, kopā dodoties azartiski sportiskā piedzīvojumā Jūrmalas Tarzāns un Jūrmalas Tīklu parks trasēs Dzintaru mežaparkā vai jautrā un slapjā piedzīvojumā Līvu akvaparks (pēc tehniskās apkopes atkal atvērts no 6. oktobra)

 

Atklājiet Jūrmalu orientēšanās spēlēs

Iepazīstiet Jūrmalu, dodoties aizraujošos un izzinošos piedzīvojumos pa pilsētu, izmantojot karti ar uzdevumiem un meklējiet kontrolpunktus pilsētas vidē – Bulduros, Majoros un Kauguros.

 

Uzziniet  Raiņa un Aspazija mīlestības stāstu

Jūrmala ir vieta, kur Rainis un Aspazija pavadīja lielu savas dzīves daļu. Dodoties skolēnu ekskursijā, apmeklējiet tematiskās izstādes, piedalieties nodarbībās vai dodieties pārgājienā pa izcilo dzejnieku dzīves un mīlestības vietām.

Ieskatieties vēstures logos

Iepazīstiet Jūrmalas vēsturi, apmeklējot Jūrmalas muzeju un atjaunoto Ķemeru kūrorta parku, kur atrodas viens no Latvijas arhitektūras pieminekļiem – ūdenstornis. Ūdenstornim ir divas skatu platformas – 12 un 42 metrus augstas; tajā ir ierīkota arī izstāžu zāle, kur var apskatīt interesantu ekspozīciju par Ķemeru kūrorta attīstību. Pēc tam dodieties uz jaunatklāto Kauguru parku, kur piknika zonā varat sarīkot pusdienu pauzi un jautri pavadīt laiku rotaļu un trenažieru laukumos vai skeitparkā.

 

Pieskarieties mākslai, kas nav garlaicīga

Vai zinājāt, ka mākslas muzejs nav tikai klusums, vecas gleznas vai eksponāti stikla vitrīnās? Muzejs var būt arī vieta laika pavadīšanai interesantai un aizraujošai laika pavadīšanai! Jūrmalā ir vairākas unikālas mākslas galerijas, piemēram, "Inner Light" ar luminiscējošām gleznām un mākslas stacija "Dubulti" - vienīgā mākslas telpa Eiropā, kas izveidota funkcionējošā dzelzceļa stacijā.

 

Dodieties pārgājienā pa Jūrmalas dabas takām

Ieskatieties seno latviešu zvejnieku sētā Jūrmalas Brīvdabas muzejā, kur vēsturiskās ēkas un būves ir atvestas no visas Latvijas. Ragakāpas dabas parks uz koka laipu rekonstrukcijas laiku atsevišķās daļās ir slēts, bet  interesanta vieta pārgājieniem ir arī Ķemeru nacionālais parks.  Izvēlieties pastaigu pa kādu no dabas takām, izstaigājiet purvus ar speciālajām purva kurpēm, uzkāpiet Slokas ezera skatu tornī. Un noslēgumā - kas gan tā par klases ekskursiju bez kārtīga piknika, tāpēc izmantojiet iespēju noorganizēt jautru pusdienu pauzi kādā no dabas taku bezmaksas pikniku zonām.

Interesantākie piedāvājumi:

 Skolēnu ekskursiju ceļvedis Jūrmalā 2023

 

Vairāk informācijas par Jūrmalu un ekskursiju organizēšanu:

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs
+371 67147900
Seko mums: FacebookInstagram