Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Ziemas sezonas ūdensprieki Jūrmalā

Jūrmala, kā tradīcijām bagāts kūrorts var lepoties gan ar savām baltajām smilšu pludmalēm, gan arī ar daudzveidīgo SPA un ūdens relaksācijas centru piedāvājumu. Ziemā, kad jūras smilšainais krasts klāts ar sniega kārtu, pilsētnieki un Jūrmalas viesi bauda gaisa peldes lēnās pastaigās gar jūru vai arī izvēlas baudīt vasaras siltos pieskārienus kādā no Jūrmalas spa atpūtas centriem.

Skolēnu brīvlaikā, izbrīvējiet pāris stundu brīva laika un apmeklējiet kādu no Jūrmalas spa vai ūdens atrakciju centriem!

Izvēlies ko vēlies – Jūrmalas baseini

Jūrmalā atradīsiet dažādas iespējas uzlabot savu pašsajūtu baseinos un pirtīs. Atliek vien izvēlēties, kādu ūdeni baseinā vēlaties – ar minerālūdeni vai jūras ūdeni, vai varbūt īpaši attīrītu un jonizētu ūdeni. Katram baseinam blakus vienmēr būs pieejamas arī dažādas pirtis un burbuļvannas.

  • Baltic Beach Hotel & SPA  piedāvā baseinu, kurā ūdens nācis no jūras dzīlēm, kas attīrīts un uzsildīts līdz +28 - 30 grādiem.
  • Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari" piedāvā izbaudīt baseinu, pildītu ar minerālūdeni, kas iegūts no 500 metru dziļuma jūrā. Ūdens baseinā tiek uzsildīts no +29-31 grādam.
  • Hotel Jūrmala SPA ūdens relaksācijas kompleksā ir 3 atšķirīgas temperatūras baseini un burbuļvannas. Te pieejamas arī dažādas pirtis: romiešu pirts, somu pirts ar žadeīta akmeņiem, aromātiskā pirts un  sāls istaba. 
  • Lielupe by Semarah hotels SPA centra 25 metrus garajā baseinā tiek izmantota unikāla DRY den Aqua filtru tehnoloģija, tādējādi nodrošinot izcilu gaisa un ūdens kvalitāti. Pieejams arī bērnu baseins ar strūklaku, somu sauna, džakuzi, turku tvaika pirts, sāls istaba un ralaksācijas zona baseina viducī.
  • Kūrorta Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri piedāvā apmeklēt baseinu ar kaskādi,  ūdens aerobikas nodarbības, saunu un tvaika pirti.

Aktīvās ūdens atrakcijas ģimenēm ar bērniem

Līvu Akvaparks - līdz pat 7.janvārim piedāvā izbaudīt elpu aizraujošus ūdens priekus vienlaikus piedzīvojot dažādus svētku pārsteigumus, kā piemēram trakuļojošas Zumbas nodarbības, dažādas ūdens atrakcijas, laisku atpūtu atjaunotajā ūdens bārā, bet akvaparka dzimšanas dienā, 30. decembrī, apmeklētājus gaida dejas, atrakcijas bērniem un aizraujoši priekšnesumi, bet vakarā grandiozs svētku salūts.  Ar akvaparka darba laikiem var iepazīties mājaslapā.

Ziemas sezonas piedāvājumi Jūrmalas SPA centros

Daudzās vietās šobrīd ir īpaši pievilcīgas cenas dažādām procedūrām un dienas SPA piedāvājumiem!

  • Spa pēcpusdiena miera un klusuma cienītājiem tiek piedāvāta viesnīcā Kurshi Hotel & SPA.  Šī būs īstā vieta, lai patvertos no ikdienas steigas un kņadas un veltītu laiku nesteidzīgai atpūtai  omulīgā atmosfērā, izbaudot  dažādas ķermeņa procedūras un pirtis. 
  • Hotel Jūrmala spa  sadarbībā ar Līvu akvaparks ir sagatavojuši īpašu Svētku piedāvājumu ģimenēm ar bērniem. Piedāvājuma ietvaros (2 pieaugušie + 1 bērns) ir iekļauta nakšņošana uz 2 naktīm, Wellness Oasis centra un akvaparka apmeklējums. Ar detalizētu piedāvājumu varat iepazīties viesnīcas mājaslapā.
  • Ja vēlaties izbaudīt  romantisku vakaru ar spa apmeklējumu, gardām vakariņām un nakti mīkstos pēļos, noteikti izmantojiet viesnīcas Hotel Jūrmala Romantiskā bēgšana piedāvājumu.
  • Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA aicina apmeklēt spa centru ar vairāk nekā 300 procedūrām, pirtis vai baseinus ar silto jūras ūdeni aktīvās atpūtas un relaksācijas kompleksā “Sea Wellness”. Un protams īpašie piedāvājumi, romantiskiem pārīšiem, ģimenēm vai dzimšanas dienā.